بخشی از محصولات لایه باز پیکسیل رایگان شد

همزمان با فرارسیدن تابستان 97، بخشی از محصولات لایه باز پیکسیل رایگان شد.

به گزارش روابط عمومی سامانه خرید و فروش تعاملی عکس و طرح های لایه باز “پیکسیل” با درخواست کاربران و جمعی از گرافیست ها نسبت به رایگان سازی و کاهش قیمت بسیاری از محصولات سایت اقدام شد.

هدف “پیکسیل” در ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات گرافیکی و لایه باز بوده است که تا کنون با توجه به بازخوردهای صورت گرفته توانسته است به درجه قابل قبولی از کیفیت محصولات لایه باز دست یابد.

محصولات رایگان لایه باز “پیکسیل” را می توانید از طریق لینک (محصولات رایگان) مشاهده نمایید.

شما هم می توانید با عضویت در سامانه پیکسیل، علاوه بر خرید محصولات لایه باز با کیفیت به فروش محصولات خود از جمله عکس و فایل های گرافیکی لایه باز از بخش “داشبورد فروشندگان” بپردازید.

پیکسیل فروشگاهی تعاملی و دو طرفه در پهنه وب جهان گستر است که برای خرید و فروش تصاویر و طرح های گرافیکی لایه باز بر پایه امن ترین سیستم ها طراحی و راه اندازی شده است.
اگر با انبوهی ازعکس ها و فایل های گرافیکی لایه باز در کامپیوتر خود مواجه اید بایستی دست بکار شوید.
همین حالا شروع کنید…

بخش آموزش تصویری پیکسیل شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید اولین سنگ بنای کسب و کار خود را با درآمدی پایدار ایجاد نمایید.

همچنین تجارب، انتقاد و پیشنهادتان را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

پایان خبر/*

نویسنده: پیکسیل / خرید و فروش عکس و گرافیک لایه باز

پیکسیل یک فروشگاه تعاملی و دو طرفه در پهنه وب جهان گستر است که برای دانلود رایگان، خرید و فروش تصاویر، طرح های گرافیکی لایه باز بر پایه استوک فوتو طراحی و راه اندازش شده است. تا بی نهایت با ما همراه باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *