نگاهی عمیق به 6 ویژگی مهم یک اینفوگرافی

نگاهی عمیق به 6 ویژگی مهم یک اینفوگرافی. اگر طراحی اینفوگرافی شما این موارد را نداشته باشد، لطفا آن را چاپ نکنید.

نگاهی عمیق به 6 ویژگی مهم یک اینفوگرافی

هزاران متن آموزشی از برای طراحی اینفوگرافی در سراسر وب وجود دارد. با این حال، اکثر مردم در تولید قطعات چشمگیر، موثر و بسیار جذاب شکست خورده هستند. ایجاد یک طراحی infographic تلاشی فراتر از داشتن یک قاب و سپس دسته ای از نمودار با پالت های رنگی است. اینفوگرافی در اصل یک ابزار بازاریابی است که ترکیبی از محتوای بصری قابل توجه و اطلاعات آسان برای خواندن و درک متن است.

خیلی خوب. با این حال، معلوم می شود که ایجاد یک اینفوگرافی به آن آسانی هم که فکر می کنید نیست. امروز ما در مورد ویژگی های فوق العاده واضح یک اینفوگرافی صحبت می کنیم که در واقع افراد اغلب نادیده می گیرند. لطفا این 6 صفات برای یک اینفوگرافی را دنبال کنید:

ادامه مطلب

اصول طراحی کارت ویزیت – چهار فصل کاربردی برای طراحی اصولی کارت ویزیت

پیکسیل: اصول طراحی کارت ویزیت / آیا تا به حال در نظر گرفته اید که چه چیزی کارت ویزیت شما را متمایز می کند؟ این سؤال بسیار انگیزه بخشی برای رعایت اصول طراحی کارت ویزیت شما است. راهنمای زیر برای توضیح هر جنبه ای از طراحی کارت ویزیت شامل هماهنگی، کنتراست، نزدیکی و تکرار ایجاد شده است. در ادامه با پیکسیل همراه باشید:

8 فصل کاربردی برای طراحی اصولی کارت ویزیت

فصل 1: اصول اساسی طراحی کارت ویزیت را بشناسید:

ادامه مطلب

پیکسیل: قواعد ساخت اینفوگرافی

پیکسیل: قواعد ساخت اینفوگرافی : اینفوگرافیک ‌ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند.

سامانه خرید و فروش فایل های لایه باز اینفوگرافی

استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد. ادامه مطلب

پیکسیل: چهار نکته ای که در هنگام طراحی گرافیک باید به آن توجه داشت

پیکسیل: چهار نکته ای که در هنگام طراحی گرافیک باید به آن توجه داشت

شما هم ممکن است برایتان این اتفاق بارها افتاده باشد، اینکه گاهی اوقات طراحی فوق العاده ای انجام میدید و به قول معروف خودتان نیز از طرح راضی هستید، و در عین حال مواقعی هم بوده که خیلی سعی میکنید طراحیتان باب میلتان شود و اجزای درون طرح با هم هماهنگ شوند و ارتباط برقرار کنند، اما نمی شود که نمی شود!

4 نکته ی مهم در هنگام طراحی گرافیک که نادیده گرفته می شوند!

روی دادن همچین مشکلی، خیلی هم تصادفی و ناخودآگاه نیست! بلکه اکثر مواقع خودمان باعث بروز این مشکل و ناهماهنگی میشویم! نادیده گرفتن و رعایت نکردن موارد زیر از مهمترین عوامل بروز این مشکل در هنگام طراحی میباشند که اگر بهشان توجه شود، بسیاری از مشکلات حل میشود:

ادامه مطلب

پیکسیل: وظایف طراح گرافیک را بهتر بدانیم

وظایف طراح گرافیک را بهتر بدانیم: این مجموعه، در بردانده نکاتی است که شاید به هنگام مطالعه در نظرتان بدیهی جلوه کند. اما اغلب بدون توجه به آن ، اقدام به برنامه ریزی تبلغاتی و طراحی گرافیک میکنیم…

پیکسیل: وظایف طراح گرافیک را بهتر بدانیم

ادامه مطلب

پیکسیل: جایگاه گرافیک در زندگی شهری

پیکسیل: جایگاه گرافیک در زندگی شهری / در مورد بحث ارتباط گرافیک و تبلیغات و به طور اخص نقش گرافیک در تبلیغات بصری و اهمیت این هنر در انتقال پیام های تبلیغاتی، در درجه نخست باید بگویم که شخصا گرافیک را هنر تلقی نمی کنم.

جایگاه گرافیک در زندگی شهری

جایگاه گرافیک در زندگی شهری

سامانه تعاملی فروشگاه گرافیک پیسکیل: ما دو تعریف از گرافیک در تعریف لغت گرافیک در فرهنگستان ادب فارسی و واژه انگلیسی گرافیک داریم، یکی Graphic Design و دیگری Art Graphic .

ادامه مطلب

بخشی از محصولات لایه باز پیکسیل رایگان شد

همزمان با فرارسیدن تابستان 97، بخشی از محصولات لایه باز پیکسیل رایگان شد.

به گزارش روابط عمومی سامانه خرید و فروش تعاملی عکس و طرح های لایه باز “پیکسیل” با درخواست کاربران و جمعی از گرافیست ها نسبت به رایگان سازی و کاهش قیمت بسیاری از محصولات سایت اقدام شد.

هدف “پیکسیل” در ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات گرافیکی و لایه باز بوده است که تا کنون با توجه به بازخوردهای صورت گرفته توانسته است به درجه قابل قبولی از کیفیت محصولات لایه باز دست یابد.

محصولات رایگان لایه باز “پیکسیل” را می توانید از طریق لینک (محصولات رایگان) مشاهده نمایید.

شما هم می توانید با عضویت در سامانه پیکسیل، علاوه بر خرید محصولات لایه باز با کیفیت به فروش محصولات خود از جمله عکس و فایل های گرافیکی لایه باز از بخش “داشبورد فروشندگان” بپردازید.

پیکسیل فروشگاهی تعاملی و دو طرفه در پهنه وب جهان گستر است که برای خرید و فروش تصاویر و طرح های گرافیکی لایه باز بر پایه امن ترین سیستم ها طراحی و راه اندازی شده است.
اگر با انبوهی ازعکس ها و فایل های گرافیکی لایه باز در کامپیوتر خود مواجه اید بایستی دست بکار شوید.
همین حالا شروع کنید…

بخش آموزش تصویری پیکسیل شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید اولین سنگ بنای کسب و کار خود را با درآمدی پایدار ایجاد نمایید.

همچنین تجارب، انتقاد و پیشنهادتان را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

پایان خبر/*

معرفی جدید ترین سبک های طراحی گرافیک پوستر و پیش بینی ترندهای 2018

معرفی جدید ترین سبک های طراحی گرافیک پوستر و ترندهای 2018

در دوران هنر دیجیتال، روند طراحی گرافیک با سرعت بالایی به پیش می رود و آنچه که در چند سال گذشته نمود داشته است بویژه در سال 2018 ایجاد سبک های جدید طراحی گرافیک پوستر یا توسعه برخی سبک ها بوده است. این در حالی است که برخی از سبک ها زمان آزمون را پشت سر گذاشته اند و به مرز بلوغ و پختگی رسیده اند.

معرفی جدید ترین سبک های طراحی گرافیک پوستر و ترندهای 2018

در ادامه شما را به برخی از جدید ترین و متداول ترین سبک های طراحی گرافیک پوستر و ترندهای سال 2018 میلادی آشنا می کنیم.

 

ادامه مطلب

حرف هایی که “نباید” به یک “طراح گرافیک” بزنید

پیکسیل: طراح گرافیک از عنصر سلیقه و فکر به شدت استفاده می کند و بایستی کارفرما قبل از انتخاب یک طراح به روزمه آن توجه کند و سبک کاری او را با نیاز خود تطبیق دهد و همچنین توضیحات کافی را قبل از آغاز کار به او بدهد.

حرف هایی که “نباید” به یک “طراح گرافیک” بزنید

البته گاهی ارتباط برقرار کردن با طراحان گرافیک کار سختی می شود. آنها هم مثل همه ما دنیای خودشان را دارند و از اصطلاحات و نرم‌افزارهای خاص خودشان استفاده می کنند که ممکن است شما سر در نیاورید. برای همین مهم است که سوالات درستی بپرسید که به پیشرفت پروژه و رسیدن به یک نتیجهٔ رضایت‌بخش برای همه کمک کند.

ادامه مطلب

شناخت ماهیت گرافیک پوستر و کاربرد آن

پیکسیل : گرافیک پوستر و اصول آن علمی تا حدودی نظری و بسیار تجربی است که جز با به کار بستن اصول طراحی گرافیک پوستر نمی توان بدون شناخت عناصر کافی موفق بود. طراحان گرافیک از پیچیده ترین موضوعات گرافیکی را گرافیک پوستر می دانند که ما در این مقاله سعی دارم به طور گذرا به آن اشاره داشته باشیم.

شناخت ماهیت گرافیک پوستر و کاربرد آن

شناخت ماهیت گرافیک پوستر و کاربرد آن

ماهیت گرافیک پوستر و کاربرد آن
گرافیک پوستر را به « فشارسج رویدادهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» تعبیر کرده اند و نیز پدیده ای که آیینه ومداخله گر فعالیتهای نظری و عملی انسان می باشد و خلاصه بُعدی از انسان که حیات یافته است را نشان میدهد. پوستر می خواهد توجه ما را به پیامی جلب کند، محصولی را معرفی کند، ما را به فعالیتی تفریحی دعوت کند و یا به مبارزه ای تبلیغی فرا خواند.

ادامه مطلب