آماده فروش عکس ها و طرح های خود هستید؟

اگر عکاس، طراح گرافیک، نقشه بردار یا یک معمار هستید، می توانید به فروش عکس ، نقشه ها و فایل های لایه باز خود با ایجاد یک فروشگاه مجهز در پیکیسیل بپردازید.

سامانه خرید و فروش تعاملی عکس و طرح های گرافیکی لایه باز

فرمت های زیادی در فروشگاه شما با نامی که خودتان برای آن انتخاب می کنید و در پسوندهای مختلف در پیکسیل قابل آپلود است، بله شما پس از ایجاد فروشگاه با برند خودتان نسبت به آپلود تصاویر، عکس ها و فایل طرح های گرافیکی لایه باز اقدام می کنید.

فرمت های Vector & Raster قابل پشتیبانی مانند PSD, Tif, EPS, JPG, PNG, GIF, Ai, WMF, DWG, CDR و ده ها عنوان دیگر در پیکسیل  می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه شما را به مطالعه یک مطلب جذاب دعوت می کنیم:

کسب درآمد بدون محدودیت از طریق تصاویر و طرح های گرافیکی لایه باز شما

آیا با انبوهی ازعکس ها، فایل های گرافیکی و نقشه ها در کامپیوتر خود مواجه اید که بی استفاده مانده است؟ تا بحال به این فکر کرده اید که می شود از این فایل ها کسب درآمد کرد؟

فروش عکس در اینترنت یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد عکاسان ( فروش عکس )، طراحان گرافیک و مهندسان معمار است. با هر دوربینی که دارید عکس تهیه کنید و جهت فروش در فروشگاه خود در سامانه خرید و فروش پیکسیل قراردهید 85 درصد از فروش متعلق به صاحب عکس، طرح یا فایل و باقی مانده آن هزینه خدمات می باشد. پیکسیل به شما پیشنهاد می کند اگر اهل عکاسی یا فایل های زیادی را در طی کار تولید و مورد استفاده قرار می دهید و از آن لذت می برید می توانید این علاقه را با پشتکار ترکیب کنید و در قبال آن یک درآمد ثانویه خوب داشته باشید.

با ما همراه باشید…

نویسنده: پیکسیل / خرید و فروش عکس و گرافیک لایه باز

پیکسیل یک فروشگاه تعاملی و دو طرفه در پهنه وب جهان گستر است که برای دانلود رایگان، خرید و فروش تصاویر، طرح های گرافیکی لایه باز بر پایه استوک فوتو طراحی و راه اندازش شده است. تا بی نهایت با ما همراه باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *